AND Pastel'de Dostluk Kazanıyor,
Dostunu Ev Sahibi Yapan Hediyesini Alıyor.
31 MAYIS 2019 TARİHİNE KADAR DOSTLARINIZI AND PASTEL'Lİ
YAPARAK 'DOSTLUK KAZANIYOR' KAMPANYAMIZA KATILIN,
BİRBİRİNDEN DEĞERLİ HEDİYELER SİZİN OLSUN.
MARKET ALIŞVERİŞİ HEDİYE ÇEKİ MOBİLYA VE EV AKSESUARI
HEDİYE ÇEKİ

Kampanya ŞartlarıReferans kampanyası, AND Pastel Projesine referans olan ve aşağıdaki koşulları sağlayan kişilere yönelik yapılan kampanyadır.

"Referans Kampanyası" Koşulları

• Referans olacak kişinin, daha önce herhangi bir yolla, AND Pastel ile ilgili AND Kartal Gayrimenkul Yatırımları A.Ş. ile iletişime geçmiş olması gerekmektedir.
• Referans olacak ve referans olunacak kişinin gerçek kişi olması gerekmektedir,
• Referans olacak kişinin AND Kartal Gayrimenkul Yatırımları A.Ş. ile satış vaadi sözleşmesi imzalamamış olması gerekmektedir,
• Referans olunacak kişinin, daha önce her hangi bir yolla, AND Pastel projesi ile ilgili AND Kartal Gayrimenkul Yatırımları A.Ş. ile iletişime geçmemiş olması gerekmektedir,
• Referans olunacak kişinin, kendisine referans olacak kişinin bilgilerini yetkili satış danışmanıyla ilk görüşmede paylaşmış olması gerekmektedir,
• Referans olunacak kişinin, Satış Vaadi Sözleşmesi imzalaması ve kanunen düzenlenmiş cayma süresi içerisinde cayma hakkını kullanmamış olması gerekmektedir.
• Kişiler bu kampanyadan 1 (bir) kez yararlanabilmektedir.
• Referans olunacak kişinin birden fazla daire satın alması halinde, referans olacak kişi sadece 1 (bir) kez kampanyadan yararlanabilecektir.
• "Referans Kampanyası" kapsamında birden fazla ödül sunulması halinde belirtilen ödüllerden 1 (bir) tanesi seçilebilecektir.
• Birinci derece yakınların birbirlerine yaptıkları yönlendirmeler, "Referans Kampanyası" kapsamı dışındadır.
• Ortak alınan dairelerin satışında, ortakların birbirine yaptıkları yönlendirmeler "Referans Kampanyası" kapsamı dışındadır.
• AND Kartal Gayrimenkul Yatırımları A.Ş "Referans Kampanyası" koşullarını ve hediyelerin içeriğini tek taraflı olarak belirleme ve herhangi bir bildirimde bulunmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar.
• "Referans kampanyası" hediyeleri dönemsel olarak çeşitlilik göstereceğinden referans olunan kişinin kaparo tarihi dikkate alınacaktır.
• AND Kartal Gayrimenkul Yatırımları A.Ş., 3. Kişiler tarafından sunulan mal/hizmetin içerikleri ve kalitesi, kullanım şartları, garanti süresi, nakliye ve sair hiçbir hususta taahhüt vermemekte ve gerek Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’dan gerek diğer yasalardan doğan hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşteri; sunulan mal/hizmet kullanım şartları, içerikleri ve sair konular ile sunulan mal/hizmetin ayıplı çıkması, kullanımdan kaynaklı zararlar, kısmen ya da tamamen kullandırılmaması ve diğer benzeri hallerde, tüm taleplerini mal/hizmeti sunan şirkete yönlendirecektir.

"Referans Kampanyası" 01.08.2017 ve 31.05.2019 tarihleri arasında geçerlidir. AND Kartal Gayrimenkul Yatırımları A.Ş. kampanyayı daha erken bir tarihte sonlandırma veya daha ileri bir tarihe uzatma hakkını saklı tutar.

Market Alışverişi Hediye Kartı

Tüm Migros marketlerde geçerli 5.000 TL'lik hediye kartı ile kartın değeri kadar alışveriş yapabilirsiniz.

Kampanya Geçerlilik Tarihi : 31.05.2019
Detaylı Bilgi İçin : 0850 393 40 00

Garenta

1 Yıllık Araç Kiralama

AND Pastel'lilerin ayağını yerden kesecek, 1 yıllığına kiralık KIA Cerato.

Kampanya Geçerlilik Tarihi : 31.05.2019
Detaylı Bilgi İçin : 0850 393 40 00

Mobilya ve Ev Aksesuarı Hediye Çeki

5.000 TL'lik hediye çeki ile Türkiye'deki tüm IKEA mağazalarından dilediğiniz mobilya ve aksesuarı satın alabilirsiniz.

Kampanya Geçerlilik Tarihi : 31.05.2019
Detaylı Bilgi İçin : 0850 393 40 00

AKSESUAR

5.000TL değerinde Hediye Çeki

7.500 TL'lik hediye çeki ile Türkiye'deki tüm IKEA mağazalarından dilediğiniz mobilya ve aksesuarı satın alabilirsiniz.

Kampanya Geçerlilik Tarihi: 31.05.2019
Hediye Çeki Son kullanma Tarihi: 31.05.2019
Kampanya Noktaları: Anlaşmalı Aksesuar Mağazaları
Detaylı bilgi için: 0850 393 40 00