Ailemiz sevdiklerinizle büyüyor,
komşusunu seçen hediyesini kazanıyor!
31 ARALIK 2018 TARİHİNE KADAR SEVDİKLERİNİZİ AND PASTEL’Lİ YAPARAK "KOMŞUNU SEN SEÇ" KAMPANYAMIZA KATILIN, BİRBİRİNDEN DEĞERLİ HEDİYELER SİZİN OLSUN.
MARKET ALIŞVERİŞİ HEDİYE ÇEKİ MOBİLYA VE EV AKSESUARI
HEDİYE ÇEKİ

Kampanya Şartları"Komşunu Sen Seç" kampanyasından sadece AND Pastel’den daire satın almış ve "Satış Vaadi Sözleşmesi"ni imzalamış olan kişiler yararlanabilmektedir.

"Komşunu Sen Seç" kampanyasından, AND Pastel daire sahibinin yararlanabilmesi için, referans olan kişi bilgilerinin yetkili satış danışmanıyla ilk görüşmede paylaşılmış olması ve her iki müşterinin de "Satış Vaadi Sözleşmesini" imzalamış olması gerekmektedir.

AND Pastel daire sahibi tarafından yönlendirilen kişinin daha önce her hangi bir yolla, AND Pastel projesi ile ilgili AND Kartal Gayrimenkul Yatırımları A.Ş. yetkilileri ile iletişime geçmemiş olması şartı aranmaktadır.

"Komşunu Sen Seç" kampanyası kapsamında belirtilen ödüllerden sadece biri seçilebilmektedir.

"Komşunu Sen Seç" kampanyasında yönlendirilen kişinin birden fazla daire alması halinde, yönlendirmeyi yapan daire sahibi sadece 1 kez kampanyadan yararlanabilecektir.

Aynı kişi olmamak kaydı ile, her bir yeni yönlendirilen kişi için "Komşunu Sen Seç" kampanyasından birden fazla kez yararlanılabilir.

Birince derece yakınların birbirlerine yaptıkları yönlendirmeler, "Komşunu Sen Seç" kampanya kapsamı dışındadır.

Ortak alınan dairelerin satışında, ortakların birbirine yaptıkları yönlendirmeler "Komşunu Sen Seç"" kampanya kapsamı dışındadır.

AND Kartal Gayrimenkul Yatırımları A.Ş. ’Komşunu Sen Seç" kampanya koşullarını ve hediyelerin içeriğini tek taraflı olarak herhangi bir bildirimde bulunmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar.

AND Kartal Gayrimenkul Yatırımları A.Ş.; “Komşunu Sen Seç” Kampanyasını kendi belirleyeceği markalar arasından seçerek müşteriye sunar.

“Komşunu Sen Seç” kampanya hediyeleri dönemsel olarak çeşitlilik göstereceğinden referans olunan kişinin kaparo tarihi dikkate alınacaktır.

AND Kartal Gayrimenkul Yatırımları A.Ş., 3. Kişiler tarafından sunulan mal/hizmetin içerikleri ve kalitesi, kullanım şartları, garanti süresi, nakliye ve sair hiçbir hususta taahhüt vermemekte ve gerek Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’dan gerek diğer yasalardan doğan hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşteri; sunulan mal/hizmet kullanım şartları, içerikleri ve sair konular ile sunulan mal/hizmetin ayıplı çıkması, kullanımdan kaynaklı zararlar, kısmen ya da tamamen kullandırılmaması ve diğer benzeri hallerde, tüm taleplerini mal/hizmeti sunan şirkete yönlendirecektir.

AND Kartal Gayrimenkul Yatırımları A.Ş.’nin, ödemelerini düzenli olarak yapmayan müşterilere kampanya kapsamında sunulan malı/hizmeti sunmama veya geri çekme hakkı saklıdır.

" Komşunu Sen Seç" kampanyası 01.08.2017-31.12.2018 tarihleri arasında geçerlidir.AND Kartal Gayrimenkul Yatırımları A.Ş. kampanyayı daha erken bir tarihte sonlandırma veya daha ileri bir tarihe uzatma hakkını saklı tutar.

Market Alışverişi Hediye Kartı

Tüm Migros marketlerde geçerli 7.500 TL’lik hediye kartı ile kartın değeri kadar alışveriş yapabilirsiniz.

Kampanya Geçerlilik Tarihi : 31.12.2018
Detaylı Bilgi İçin : 0850 393 40 00

Garenta

1 Yıllık Araç Kiralama

AND Pastel’lilerin ayağını yerden kesecek, 1 yıllığına kiralık KIA Cerato.

Kampanya Geçerlilik Tarihi : 31.12.2018
Detaylı Bilgi İçin : 0850 393 40 00

Mobilya ve Ev Aksesuarı Hediye Çeki

7.500 TL'lik hediye çeki ile Türkiye'deki tüm IKEA mağazalarından dilediğiniz mobilya ve aksesuarı satın alabilirsiniz.

Kampanya Geçerlilik Tarihi : 31.12.2018
Detaylı Bilgi İçin : 0850 393 40 00

AKSESUAR

5.000TL değerinde Hediye Çeki

7.500 TL’lik hediye çeki ile Türkiye'deki tüm IKEA mağazalarından dilediğiniz mobilya ve aksesuarı satın alabilirsiniz.

Kampanya Geçerlilik Tarihi: 31.12.2018
Hediye Çeki Son kullanma Tarihi: 31.12.2018
Kampanya Noktaları: Anlaşmalı Aksesuar Mağazaları
Detaylı bilgi için: 0850 393 40 00