active
BİLGİ TALEP FORMU

YENİ NESİL

MAHALLE

ANLAYIŞI

Alışkanlıklarımız değişmiş, eski mahalle hayatları çok geride kalmış olsa da, aslında ruhundan, sıcaklığından, özünden hiçbir şey kaybetmedi. Özlem duyduğumuz bu duyguları, günümüzün gereklilikleri ile AND Pastel'de bir araya getiriyoruz.
ÖDÜLLER AND PASTEL’E!

European Property Awards'ta
5 farklı kategoride ve Sign of the City Awards'ta kazandığı ödüllerle
AND Pastel ulusal ve uluslararası yarışmalarda ödül kazanmaya devam ediyor.

European Property Awards:
- En iyi konut peyzaj mimarisi
- En iyi Konut Renovasyon/Yeniden Geliştirme
- En iyi karma kullanımlı proje geliştirme
- Çok katlı konut mimarisi
- Pazarlama

Sign of the City Awards:
- En iyi konut projesi

ÖDÜLLERİMİZ

İLHAM VEREN MAHALLE

Geçmişten geleceğe uzanan bir hikaye ile yeni nesil bir mahalle kuruluyor. Bu mahalle geçmişin özlem duyulan alışkanlıklarını, günümüz koşulları ile birleştirerek ilham veriyor.

ÇOCUKLARA ÖZGÜRLÜK

AND Pastel, çocuk dostu bir proje.
Burada çocuklarınız özgürce bahçelerinde oyun oynayıp, güvenle eğlecekler. Sadece evin iç alanında değil, açık alanlarda da her detayı çocukları düşünerek tasarladık.

EVİNİZİN BİR ODASI DA BAHÇENİZDE

Türkiye'de ilk defa uygulanan garden-room konsepti ile, açık alanda sınırları olmayan bir doğa hissini yaşarken, bu doğa içindeki ayrıştırılmış alanlarda kendinize özel aktivitelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

MEYDANDA BULUŞUYORUZ

Sitenin buluşma noktası olan meydan, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz ve aynı zamanda keyifle vakit geçirebileceğiniz sosyal alanları ile beraber bir yaşam kurgusu sağlıyor.

PENCERENİZ ADALARA AÇILIR

Adalar ve deniz manzarasına hakim bir dairede huzur bulabilir, bahçeye açılan bir dairede ise toprağa basabilmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

YENİ YAŞAMINIZ KARTAL'DA RENKLENİYOR

Anadolu yakasının yeni merkezlerinden Kartal, değerini günden güne arttırıyor. Metroya ve ana ulaşım akslarına yürüme mesafesinde yer alan AND Pastel, size şehrin merkezinde sakin ve bir o kadar renkli bir yaşam sunuyor.

BİR YAŞAM PROJESİ

PROJE MİMARIAlmanya'nın önde gelen mimarlık firmalarından biri olan HPP International, gerçekleştirdiği 1000'in üzerinde proje ile Avrupa'nın en önde gelen mimarlık şirketlerinden birisidir. Düsseldorf/Almanya merkezli olan şirketin şu anda dünya genelinde 12 ofisi ve yaklaşık 320 kişilik bir ekibi bulunuyor. AND Kozyatağı'nın da mimarı olan firmanın 2012 yılından beri Türkiye'de de ofisi mevcuttur.
AND Pastel, kentin farklı renklerinden ilham alarak, farklı karakterlere sahip yapıları bir uyum içerisinde bir araya getiriyor.

Çok merkezli yerleşim konsepti ile müstakil apartmanları, meydana açık binaları ve rezidans konforu sunan kulesi ile farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek altenatifleri içinde barındırıyor.

DOĞAYLA UYUMLU

PEYZAJ MİMARIUluslararası
peyzaj mimarlık firması;
Martha Schwartz Partners
4 kıtada, 28'i aşkın ülkede çalışıyor.
Dünyaca ödüllü peyzaj mimarının
Türkiye´deki ilk projesi olan AND Pastel,
aktif olarak iletişimi ve etkileşimi arttıracak şekilde kurgulanıyor.

Yaşayanlara peyzaj tasarımı ile rahatlama ve sosyalleşme imkanları sağlayan bir açık alan konsepti sunuluyor.

BİLGİ TALEP FORMU

Formu doldurun, sizi arayalim.
Bu formda verdiğim kişisel bilgilerimin, AND Kartal Gayrimenkul Yatırımları A.Ş., şirket ortakları, bağlı olduğu kurumlar ve işbirliği içinde olduğu kurumların her türlü pazarlama faaliyetleri, kampanyaları, reklamları ve iletişim çalışmaları uygulamalarında kullanmasına, saklanmasına ve paylaşımına muvafakat ediyor ve izin veriyorum.
Müşteri kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse bu talebini info@andgayrimenkul.com.tr e-posta adresinden veya 0850 393 40 00 numaralı çağrı merkezinden iletebilir ve üyeliğini iptal edebilir.