active
BİZ'DEN HABERLER
 • 15.12.2016AND Pastel'in Başarıları Sınır Tanımıyor
  • AND Pastel'in Başarıları Sınır Tanımıyor
   2016 yılına damgasını vuran ve Türkiye'nin en iyi konut projesi seçilen AND Pastel'in başarıları ülke sınırlarını aştı, “Konut Peyzaj Mimarisi” kategorisinde Avrupa'nın en iyisi oldu.
   2016 yılında Türkiye'de AND Pastel rüzgarı esti. AND Kozyatağı ile tam 8 ödül elde eden AND Gayrimenkul'ün ilk konut projesi AND Pastel de ödüle doymadı. Türkiye'de gayrimenkul sektörünün en prestijli ödüllerinden Sign of the City Awards'ta AND Pastel devam eden kategorisinde “En İyi Konut” seçildi.
   Türkiye'nin en iyisi olan AND Pastel'in başarıları ülke sınırlarını da aştı. European Property Awards'tan başvuruda bulunulan 5 kategorinin 5'inden de ödül alarak döndü. AND Pastel yarışmanın Dünya klasmanı olan “International Property Awards”ta ise “Konut Peyzaj Mimarisi” dalında Avrupa'nın en iyisi olmayı başardı.
   Sadece mimari ve geliştirme alanlarında ödül almakla kalmayan AND Pastel, www.andpastel.com web sitesi ile de Dünya'nın en iyilerinin seçildiği Interactive Media Awards ödüllerinde gayrimenkul sektörünün en iyileri arasında yerini aldı.

   Türk Mahalle Kültürünü Avrupa da Sevdi
   AND Pastel ile yakaladıkları başarıları dile getiren AND Gayrimenkul Genel Müdürü Ali Baki Usta, "Türk mahalle kültürünü yeni nesil bir yaklaşımla yeniden kurguladık. Tüm Dünya'ya kültürümüzü en doğru şekilde anlatmaya çalıştık. Avrupa'nın en iyisi olarak seçilmemizde projemizin mimari ve teknik özelliklerinin yanı sıra, Türk kültürünün taşıdığı güzelliklerin de etkili olduğu kanaatindeyim. Bir çoğumuzun da yaşadığı mahalle yaşamındaki o sıcak komşuluk ilişkileri, çocukların özgürce oynadığı sokaklar, beraber kurulan sofralar, doğayla iç içe olduğumuz alanlar yeni nesil bir anlayışla burada hayat bulacak." dedi.
 • 10.11.2016Türkiye'nin "En İyi Konut" ödülü AND Pastel'in
  • AND Gayrimenkul ilk konut projesi AND Pastel ile katıldığı her yarışmadan yeni bir ödül ile dönüyor. Geçtiğimiz günlerde European Property Awards'ta 5 ayrı kategoride ödüle layık görülen AND Pastel, Türk gayrimenkul sektörünün en prestijli ödüllerinden Sign of the City Awards'ta da "En iyi konut" ödülünün sahibi oldu.
   Anadolu Grubu'nun gayrimenkul sektöründeki markası AND Gayrimenkul'ün ilk konut projesi AND Pastel, gayrimenkul sektörünün en prestijli ödüllerinden biri olan Sign of the City Awards'ta, devam eden konut kategorisinde “En iyi konut” ödülünün sahibi oldu.
   Kazanılan “En iyi konut” ödülü ile ilgili olarak AND Gayrimenkul Genel Müdürü Ali Baki Usta şunları söyledi: "AND Kozyatağı projemiz ile geçtiğimiz yıllarda, hem Avrupa'nın hem de Dünya'nın en iyi ofis projesi ödüllerini kazandık. Bu başarıları konut sektörüne taşımak hedefiyle AND Pastel projemizi hayata geçirdik. Görüyoruz ki kendimize doğru bir hedef koymuşuz. Türkiye'de ve Avrupa'da projemizin başarısı ödüller ile tescillendi. Yeni hedefimiz Dünya'nın en iyisi olmak."
 • 28.10.2016AND Pastel'e 5 Yıldızlı Ödüller
  • AND Kozyatağı ile tam 7 ödül elde eden AND Gayrimenkul, başarılarını AND Pastel projesiyle sürdürüyor. Londra'da gerçekleştirilen European Property Awards'ta AND Pastel, başvuru yapılan 5 ayrı kategorinin tümünde ödüle layık görüldü.

   "Çok Katlı Konut Mimarisi", "Pazarlama", "Karma Kullanımlı Proje Geliştirme", "Konut Peyzaj Mimarisi" ve "Konut Renovasyon/Yeniden Geliştirme" kategorilerinde ödül alan AND Pastel, "Karma Kullanımlı Proje Geliştirme", "Konut Peyzaj Mimarisi" ve "Konut Renovasyon/Yeniden Geliştirme" kategorilerinde ise "5 Star" özel ödülünü kazanarak Türkiye'nin en iyisi oldu. Ayrıca AND Pastel, "Konut Peyzaj Mimarisi" kategorisinde yarışmanın dünya klasmanı olan International Property Awards'da Avrupa'yı temsil edecek.

   European Property Awards'ta kazanılan bu ödüllerile ilgili olarak AND Gayrimenkul Genel Müdürü Ali Baki Usta ‘‘AND Kozyatağı projemiz ile geçtiğimiz yıllarda, hem Avrupa'nın hem de Dünya'nın en iyi ofis projesi ödüllerini kazandık. Bu başarıları konut sektörüne taşımak hedefiyle AND Pastel projemizi hayata geçirdik. Görüyoruz ki kendimize doğru bir hedef koymuşuz. Bir kez daha bu ödüller ile gururlandık ve yeni başarılara ulaşmak için güç aldık.'' dedi.
 • 24.09.2016AND Pastel Örnek Daireleri Açıldı
  • AND Pastel'in örnek daireleri 24 Eylül Cumartesi günü keyifli aktivitelerle birlikte açıldı. Satış ofisinde düzenlenen etkinlik boyunca, katılımcılar canlı müzik ve brunch eşliğinde 2+1 ve 3+1 örnek daireleri gezerken, çocuklar da onlar için özel olarak düşünülmüş etkinliklerle eğlencenin tadını çıkardılar.

   Satış ofisindeki 2+1 örnek daire 41 katlı Mavi blokta yer alırken, 3+1 daire ise 7 katlı Yeşil blokta yer alıyor.
 • 26.08.2106AND Pastel Sitesine Uluslararası Ödül!
  • Her yıl farklı kategorilerde birçok katılımcının yer aldığı dijital dünyanın en prestijli ödüllerinden Interactive Media Awards (IMA) 2016 yılı sonuçları açıklandı. AND Pastel'in internet sitesi, Interactive Media Awards'da "Gayrimenkul" kategorisinin en iyisi seçildi.

   İnternet dünyasının en saygın yarışmaları arasında yer alan Interactive Media Awards katılımcıları tasarım, içerik, fonksiyonellik, kullanışlılık ve kullanıcı dostu olma gibi kriterler açısından değerlendiriliyor.
 • 27.07.2016AND Pastel İnşaatı Emin Ellere Teslim
  • Anadolu Grubu'nun gayrimenkul sektöründeki markası AND Gayrimenkul'un ilk konut projesi AND Pastel'de inşaat ihalesi sonuçlandı. AND Pastel, 1969 yılından bu yana gayrimenkul sektöründe varlık gösteren Tepe İnşaat tarafından inşa edilecek.

   Kartal'ın en büyük konut projelerinden biri olacak AND Pastel'in inşaat ihalesine sektörün en önde gelen 7 inşaat firması katıldı. 20 Nisan 2016 tarihinde sonuçlanan ihalenin kazananı iyi teklif ile Tepe İnşaat oldu.

   AND Pastel projesi için Anadolu Grubu çatısı altında yer alan AND Gayrimenkul ve Bilkent Holding şirketi olan Tepe İnşaat bir araya gelerek güven inşa ediyor olacak.

   Teslimler 2018'de
   AND Gayrimenkul, Kartal'da yer alan Anadolu Grubu'nun eski üretim tesislerinin 45.000 m2'lik kısmı üzerinde, 250.000 m2'lik inşaat faaliyetleri Tepe İnşaat tarafından gerçekleştirilecek. Tepe İnşaat, 23 Mayıs 2016 tarihi itibari ile başlamış olduğu inşaat işlerine hızla devam ediyor.

   Projenin ilk etap teslimleri ise 2018 itibari ile başlayacak.

BİLGİ TALEP FORMU

Formu doldurun, sizi arayalim.
Bu formda verdiğim kişisel bilgilerimin, AND Kartal Gayrimenkul Yatırımları A.Ş., şirket ortakları, bağlı olduğu kurumlar ve işbirliği içinde olduğu kurumların her türlü pazarlama faaliyetleri, kampanyaları, reklamları ve iletişim çalışmaları uygulamalarında kullanmasına, saklanmasına ve paylaşımına muvafakat ediyor ve izin veriyorum.
Müşteri kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse bu talebini info@andgayrimenkul.com.tr e-posta adresinden veya 0850 393 40 00 numaralı çağrı merkezinden iletebilir ve üyeliğini iptal edebilir.