active
EN DE FA
ONLINE ÖDEME
,
Güvenlik Kodu
AND Pastel Satış Ofisi Adres
Esentepe Mahallesi,Erkılıç Caddesi No:8 Kartal İstanbul / Satış Ofisi Telefon: 0 850 393 40 00
AND Gayrimenkul Merkez Adres
Fatih Sultan Mehmet Mah.Balkan Cad.No:58 Buyaka E Blok Tepeüstü Ümraniye-İstanbul
Merkez Telefon: 0 216 574 10 55 / Merkez Faks: 0 216 574 01 44

SANAL POS CİHAZI KULLANIM KOŞULLARI

Merkezi Fatih Sultan Mehmet Mah. Balkan Cad. No: 58 Buyaka, E Blok, Tepeüstü, Ümraniye - İstanbul adresinde bulunan 0 850 393 40 00 iletişim numaralı AND Kartal Gayrimenkul Yatırımları A.Ş. ( “Şirket”) tarafından satışa sunulan AND Pastel Projesinden satın almış olduğum konut(lar)a ilişkin kaparo ve taksit ödemelerini www.andpastel.com web sitesi üzerinden ve Şirket’in anlaşmış olduğu Akbank’a ait Sanal Pos sistemi ile ödemeyi kabul ediyorum.

Bu web sitesi üzerinden yapacağım ödemeleri vade günü en geç saat 16.00’a kadar yapmam gerektiğini aksi halde ödemenin bir sonraki gün yapılmış kabul edileceğini ve geç ödemenin söz konusu olması halinde ise Şirket ile imzalamış olduğum Önödemeli Taşınmaz Satış Vaadi Sözleşmesi’nde belirtilen geç ödemeden kaynaklı faiz vb. ödemelerden sorumlu olduğumu bilmekteyim.

Şirket’e ödemekle yükümlü olduğum kaparo, taksit ve sair ödemeleri www.andpastel.com üzerinden yapmak istememem durumunda Şirket’e farklı bir ödeme aracı sunmam gerektiğini ve Şirket’in bu ödeme aracını kabul etmesi halinde bu web sitesi üzerinden sanal pos cihazı ile yapılacak ödemenin iptali için 0 850 393 40 00 numaradan Şirket ile iletişime geçebileceğimi bilmekteyim.

www.andpastel.com web sitesi üzerinden yapacağım ödemelerde tarafımdan herhangi bir ilave vergi, komisyon ya da masraf alınmayacağını, alınması ya da talep edilmesi halinde derhal Şirket ile iletişime geçmem gerektiğini bilmekteyim.

www.andpastel.com web sitesi üzerinden yapacağım ödemeleri fazla ya da mükerrer yapmam durumunda fazla olan miktarın iade ve iptali için 0 850 393 40 00 numaralı hattı en geç 5 gün içinde arayarak bilgi vermeyi kabul ediyorum.

Cayma ve Dönme Hakkı : Bu web sitesi üzerinden yapacağım ödeme işlemlerine konu olan konut satış işlemi ile ilgili olarak Şirket ile imzalamış olduğum Önödemeli Taşınmaz Satış Vaadi Sözleşmesi geçerlidir. Cayma/ dönme hakkı ve şartları Şirket ile imzalamış olduğum bu sözleşmede yazmakta olup bu koşullar uyarınca sözleşmedeki ve mevzuattaki şartlara ve sürelere uygun olarak cayma ve/veya dönme hakkını kullanma hakkım olduğunu ve bu haklarımı sözleşmede yazan şartlara uygun olarak kullandığımın Şirket tarafından onaylanması halinde Şirket’in Sözleşme uyarınca hesaplayarak bildireceği tutarların tarafıma iade edilmesini kabul etmekteyim.

www.andpastel.com web sitesinin ödeme bölümü ile ilgili her türlü talep ve şikayetlerimi satıs@andgayrimenkul.com.tr adresine ve/veya 0 850 393 40 00 numaralı telefona bildirmem gerektiğini bilmekteyim.

Burada yazılı hususları okuduğumu ve bu konularda bilgilendirildiğimi açıkça kabul ve beyan ederim.

Gizlilik ve Güvenlik Koşulları

www.andpastel.com isimli web sitesinin (“Site”) ödeme bölümünü kullanmanız ve bilgilerinizi bu bölüme girmeniz Web Sitesi Ödeme Bölümü Gizlilik ve Güvenlik Koşullarını okuduğunuz ve kabul ettiğiniz anlamına gelecektir. AND Kartal Gayrimenkul Yatırımları A.Ş. (“Site Sahibi”), herhangi bir zamanda önceden haber vermeksizin Gizlilik ve Güvenlik Koşullarında değişiklik yapma hakkına sahip olup bu değişikliklerden haberdar olunması için yapılan değişiklikler bu sayfada sunulacaktır. Değişiklikten sonraki kullanım, gizlilik koşullarındaki değişiklilerin kabul edildiği anlamını taşımaktadır.

Sanal Pos Cihazını kullanmanız esnasında E-posta adresleri ve kredi kart bilgileri de dahil olmak üzere sizden talep ettiğimiz kişisel bilgiler ilgili mevzuata uygun olarak www.andpastel.com web sitesi üzerinden ödemenin yapılabilmesi amacıyla istenmekte olup bu bilgiler ödemenin yapılması amacıyla banka ile paylaşılmaktadır.

Site Sahibi, tarafınızdan verilmiş olan ödemeye yönelik banka/kredi kart bilgilerinizi hiçbir şekilde saklamayacaktır, bilgileri ve kaydedilen içeriği doğrudan banka ile mevzuata uygun şekilde paylaşacaktır. Bu konuda Site Sahibine izin vermiş sayılmaktasınız. Ancak sanal pos cihazını kullanırken banka/kredi bilgileriniz dışında vermiş olduğunuz diğer kişisel bilgilerinizin AND Kartal Gayrimenkul Yatırımları A.Ş., iş ortakları, bağlı olduğu kurumlar, bu kurumların iştirakleri ve işbirliği içinde olduğu kurumlarca, her türlü pazarlama faaliyetleri, kampanyaları, reklamları ve iletişim çalışmaları uygulamalarında kullanmasına, saklanmasına ve paylaşımına muvafakat etmektesiniz.

Sanal Pos Cihazını kullanırken verdiğiniz kişisel bilgileriniz gizli tutulmaktadır ve sadece www.andpastel.com web sitesi üzerinden yapılacak ödeme işlemlerinin yapılabilmesi, takibi, düzenlenmesi ve 3. Madde de belirtilen amaçlarla kullanılmaktadır.

Site Sahibi web sitesi üzerinden ödeme işleminin yapılabilmesini üyelik/kayıt şartına bağlı tutabilir. Kullanıcı adınızın ve şifrenizin muhafazasından, yanlış ya da hukuka aykırı kullanımından ve olası tüm izinsiz kullanımlarından doğrudan siz sorumlu olacaksınız. Şifrenin özel rakamlar, harfler ve karakterler kullanılarak daha güvenli bir biçimde oluşturulmasından ya da bunun için gerekli değişikliklerin yapılmasından siz sorumlu olacaksınız. Üyelik adı ve şifre kullanılarak yapılan tüm işlemlerin sorumluluğu size aittir. Üye adı ve şifrenin kaybedilmesi, yetkisiz 3. şahısların eline geçmesi ya da üye güvenliğini tehdit eden bir durumla karşılaşılması halinde derhal Site ve/veya Site Sahibine haber verilir.

Web sitesi vasıtasıyla paylaşmış olduğunuz bilgilere erişim ve bunların düzeltilmesi ve silinmesini isteme hakkına sahipsiniz. Erişim ve düzeltme talepleri dahil olmak üzere, Site Sahibi tarafından tutulan kişisel bilgilerinize ilişkin sorularınızı ve talebinizi satis@andgayrimenkul.com.tr e-posta adresine veya 08503934000 numaralı çağrı merkezine iletebilirsiniz.

BİLGİ TALEP FORMU

Formu doldurun, sizi arayalim.
Bu formda verdiğim kişisel bilgilerimin, AND Kartal Gayrimenkul Yatırımları A.Ş., şirket ortakları, bağlı olduğu kurumlar ve işbirliği içinde olduğu kurumların her türlü pazarlama faaliyetleri, kampanyaları, reklamları ve iletişim çalışmaları uygulamalarında kullanmasına, saklanmasına ve paylaşımına muvafakat ediyor ve izin veriyorum.
Müşteri kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse bu talebini info@andgayrimenkul.com.tr e-posta adresinden veya 0850 393 40 00 numaralı çağrı merkezinden iletebilir ve üyeliğini iptal edebilir.