active
EN DE FA

BİR YAŞAM PROJESİ

PROJE MİMARIAlmanya'nın önde gelen mimarlık firmalarından biri olan HPP International, gerçekleştirdiği 1000'in üzerinde proje ile Avrupa'nın en önde gelen mimarlık şirketlerinden birisidir. Düsseldorf/Almanya merkezli olan şirketin şu anda dünya genelinde 12 ofisi ve yaklaşık 320 kişilik bir ekibi bulunuyor. AND Kozyatağı'nın da mimarı olan firmanın 2012 yılından beri Türkiye'de de ofisi mevcuttur.
AND Pastel, kentin farklı renklerinden ilham alarak, farklı karakterlere sahip yapıları bir uyum içerisinde bir araya getiriyor.

Çok merkezli yerleşim konsepti ile müstakil apartmanları, meydana açık binaları ve rezidans konforu sunan kulesi ile farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek alternatifleri içinde barındırıyor.
Mimari Konsept;

AND Pastel, kentin farklı renklerinden ilham alarak, farklı karakterlere sahip yapıları bir uyum içerisinde bir araya getiriyor.

Çok merkezli yerleşim konsepti ile müstakil apartmanları, meydana açık binaları ve rezidans konforu sunan kulesi ile farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek altenatifleri içinde barındırıyor. Çeşitlilik gösteren açık alanları ile de farklı yaş gruplarına sosyalleşme imkanları sunuluyor. Böylelikle metropol bir kentteki yaşamın farklı tatlarını ve şehrin dinamiklerini kendi bünyesinde barındırıyor.

BİLGİ TALEP FORMU

Formu doldurun, sizi arayalim.
Bu formda verdiğim kişisel bilgilerimin, AND Kartal Gayrimenkul Yatırımları A.Ş., şirket ortakları, bağlı olduğu kurumlar ve işbirliği içinde olduğu kurumların her türlü pazarlama faaliyetleri, kampanyaları, reklamları ve iletişim çalışmaları uygulamalarında kullanmasına, saklanmasına ve paylaşımına muvafakat ediyor ve izin veriyorum.
Müşteri kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse bu talebini info@andgayrimenkul.com.tr e-posta adresinden veya 0850 393 40 00 numaralı çağrı merkezinden iletebilir ve üyeliğini iptal edebilir.