active
EN DE FA
İLHAM VEREN PROJELER
İYİ MEKANLAR
İYİ YAŞAMLAR
Anadolu Grubunun köklü geçmişi ve kurumsal duruşunu arkamıza alarak yola çıktığımız 2011 yılından beri gerçek insan ihtiyaçlarına odaklanan projelerimiz, uzmanlığa verdiğimiz önem ve paydaşlarımızla yürüttüğümüz pozitif ilişkiler ile Türkiye gayrimenkul sektöründe farklı bir duruş ortaya koyuyoruz.
AND Gayrimenkul olarak, gayrimenkul sektöründeki genel kabulün aksine YAP-SAT değil YAP-YAŞAT felsefesini benimsiyoruz. YAP-YAŞAT, geliştirdiğimiz tüm yapılarda insan yaşamını kolaylaştıracak mimari ve hizmet unsurlarını uzun vadeli olarak en ince ayrıntısına kadar uyguladığımızı ifade eden özgün bir model.
AND Gayrimenkul olarak, geliştirdiğimiz yapılarda sadece dış mimariye odaklanarak insanların yaşamlarının büyük kısmını geçirdiği iç mekanları göz ardı etmiyoruz. Bu yüzden, dıştan içe değil içten dışa tasarım anlayışına sahibiz. Bu sayede insanların daha kaliteli bir yaşam süreceği iç mekanlar yaratmakla kalmıyor; geçici mimari modalardan bağımsız olarak zamansız dış mekanlar tasarlıyoruz.
2015 yılında Avrupa'nın en iyi ofis binası seçilen ilk projemiz AND Kozyatağı ile kullanıcıları “iş hayatında zirve"ye taşıdık. Şimdi Kartal'da yeni nesil bir mahalle kuruyoruz. Yaptığımız onlarca araştırma ve aldığımız uzman görüşleri sayesinde ne istediğinizi çok iyi anladık ve AND Pastel'in her bir detayını buna göre planladık. Çünkü inanıyoruz ki, iyi yaşamlar kaynağını iyi mekanlardan alır.

AND Gayrimenkul, ilham veren projeleriyle iyi mekanlar ve iyi yaşamlar sunmaya devam edecek.

BİLGİ TALEP FORMU

Formu doldurun, sizi arayalim.
Bu formda verdiğim kişisel bilgilerimin, AND Kartal Gayrimenkul Yatırımları A.Ş., şirket ortakları, bağlı olduğu kurumlar ve işbirliği içinde olduğu kurumların her türlü pazarlama faaliyetleri, kampanyaları, reklamları ve iletişim çalışmaları uygulamalarında kullanmasına, saklanmasına ve paylaşımına muvafakat ediyor ve izin veriyorum.
Müşteri kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse bu talebini info@andgayrimenkul.com.tr e-posta adresinden veya 0850 393 40 00 numaralı çağrı merkezinden iletebilir ve üyeliğini iptal edebilir.